SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless oyun fareleri tanıtıldı

Oyun aksesuarlarıyla tanınan SteelSeries, yeni oyun farelerini tanıttı.

Aerox 3 Kablosuz

SteelSeries Aerox 3 Wireless, daha hızlı fare hareketleri için optimize edilmiş 66g tasarıma sahip kablosuz bir oyun faresidir. SteelSeries, kablosuz performans için özel olarak tasarlanmış TrueMove Air için yeni bir sensör ve özel bir 1'e 1 izleme sensörü üzerinde PixArt ile yeniden ortaklık kurdu. Bu 18.000 CPI, 400IPS, 40G optik sensör, cihazın öne çıkan özellikleri …

Aerox 3 Wireless, suya dayanıklılık, toz, kir ve yağ koruması sağlayan IP54 derecesine sahip ilk faredir. SteelSeries'in AquaBarrier teknolojisi, görünürde açıkta kalan iç devreleri çevresel hasarlardan korumak için geliştirilmiştir.

Rival 3 Wireless gibi Aerox 3 Wireless, çift kablosuz bağlantılarla aynı yeni Quantum 2.0 Wireless teknolojisini kullanır. Aerox 3 Wireless'ın cihazlara 2,4 GHz kablosuz USB veya Bluetooth bağlantısı aracılığıyla bağlanmasını sağlar. Bu teknoloji, SteelSeries'in Rival 3 Wireless'ta 400 saatlik pil ömrüne ulaşmasını sağladı. Bluetooth modunda Aerox 3 Wireless 200 saat ve 2,4 GHz modunda 80+ saat pil ömrü sunar. Aerox 3 Wireless'ın pili bittiğinde, USB-C ile hızlı şarjı destekler; Bu sayede kullanıcılar sadece 15 dakikada 40 saatten fazla pil ömrü elde edebiliyor.
Aerox 3 Wireless fiyatı 999 TL'dir.

Aerox 3

Aerox 3, IP54 su ve toz direnci, Super Mesh kablo, PTFE Glide Skates, üç bölgeli RGB aydınlatma, USB-C kablo özelleştirme özellikleri ve benzer delikli tasarım dahil olmak üzere Aerox 3 Wireless ile aynı özelliklerin çoğunu paylaşır. Rakip 3. Ancak, ikisi arasında bazı temel farklılıklar var. Aerox 3, Aerox 3 Wireless'ta bulunan TrueMove Air yerine ilk olarak Rival 3'te yer alan TrueMove Core sensörüyle tasarlandı. Bu sensör, PixArt ile özel olarak tasarlanmış 8.500 CPI, 300 IPS, 35G özelliklerine sahip optik bir sensördür. Aerox 3 kablolu bir fare olduğundan, SteelSeries bu ürünün ağırlığını 57 grama düşürdü.

Aerox 3 Wireless, ülkemizde 649 TL fiyatla satılmaktadır.

Bunlara da Göz Atın

Google aramalarına lahmacun damga vurdu

Google geçtiğimiz günlerde 2020 için en çok arananları açıkladı. Listeye Lahmacun'un girmesi sürpriz oldu. Dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir