Candyman filmi için kötü haber geldi

Nia Dacosta tarafından yönetilen ve senaryoyu Win Rosenfeld ve Jordan Peele ile birlikte yazan korku-gerilim Candyman için bir başka gecikme daha geldi. Ekim ayında vizyona girmesi beklenen yapım 2021 yılına ertelendi ve ne zaman çıkacağı açıklanmadı.
Wonder Woman 1984 için bir başka kötü haber
Candyman filmi bir kez daha ertelendi
Açıklanan vizyon tarihi salgın koşulları nedeniyle, ilk olarak 25 Eylül ve ardından 16 Ekim’de yayınlanan yapım için olumsuz açıklama geldi. Cadılar Bayramı yakınlarında vizyona girmesi beklenen filmin yapımcıları Universal Pictures ve MGM, Candyman 2021’de çıkacak. Söz konusu karar şüphesiz koronavirüs salgını nedeniyle. ABD’nin çeşitli eyaletlerindeki sinema salonları geçtiğimiz haftalarda kapılarını açarken, Tenet ve New Mutants gibi yapımlar gişede hatırı sayılır bir gelir elde etti. Öte yandan Candyman 2021’e ertelenmemiş olsaydı, Tenet ve Wonder Woman’dan sonra salgından sonra vizyona girecek en yüksek bütçeli üçüncü film olacaktı. . Chicago’da yaşayan ve bir şehir efsanesini araştıran genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Efsaneye göre aynanın karşısında adını beş kez söyleyen kişiye görünen Şeker Adam, yalnız göründüğü kişiyi bırakmaz. Efsaneyle ilgili korkulu bir şey olduğunu kanıtlamak isteyen genç, aynanın karşısına geçerek yasak ismi beş kez telaffuz ediyor.

& amp; nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Fatih Sondaj Gemisi’nden beklenen haber geldi

Fatih Sondaj Gemisinin Sakarya Gaz Sahası İlk Derin Deniz Tespit Kuyusu Türkali-1'de yürüttüğü çalışmaların başarıyla tamamlandığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir