Huawei Watch GT 2 Pro indirimli olarak ön siparişe açıldı

Huawei Watch GT 2 Pro, diğer GT 2 modellerine göre üstün tasarımı, gelişmiş sensörü, gelişmiş spor takibi ve kablosuz şarj özelliği ile öne çıkıyor. Saatin AMOLED ekranı 1.39 inç boyutunda ve 454×454 piksel çözünürlüğe sahip.

Huawei Watch GT 2 Pro satış bağlantısı

Saatin SIM girişi yok, ancak telefonunuzdaki aramaları Bluetooth bağlantısını kullanarak saat üzerinden cevaplayabiliriz. Saatin mikrofonunu kullanarak sohbet edebiliriz. Çağrının reddedilmesi veya sessize alınması da saat üzerinde gerçekleştirilebilir. Ayrıca dahili bir GPS özelliği de vardır.

Huawei Watch GT 2 Pro, 100'den fazla spor moduna sahiptir. Seçenekler arasında golf, kayak ve snowboard bulunmaktadır. Golf oynarken sopanızın pozisyonunu analiz eder, size vuruş hızınızı söyler ve oyununuzu geliştirmek için öneriler sunar. Kayak yaparken ortalama hız, maksimum eğim gibi bilgileri kaydeder. Sürüşünüz tehlikeli bir seviyeye ulaşırsa uyarır. Huawei Watch GT 2 Pro, safir cam ve titanyum gövde kullanır. Bu sayede dayanıklılık açısından çok şey geliştirildi. Adrenalin dolu sporlar yapılırken saatin çizilmesinin önüne geçilir. Saatin bilekliğe temas eden kısmında seramik taban kullanılmıştır. Bu konforu artırır. Saatin genel tasarımı olarak daha sportif ve daha parlak bir tasarım tercih ediliyor.

Huawei Watch GT 2 Pro satış bağlantısı

Saatin SpO2 ölçüm özelliği sayesinde kan oksijen oranınızı öğrenebilirsiniz. Kan oksijen içeriğiniz size ne kadar formda olduğunuza dair bir fikir verir. Spor yaparken vücudunuzun molaya ihtiyacı olup olmadığını takip edebilirsiniz. TruSeen 4.0+ kalp atış hızı izleme teknolojisi ve TruSleep 2.0 uyku izleme teknolojileri Huawei Watch GT 2 Pro'da kullanılmaktadır. Uyku problemlerinizi tespit eder ve öneriler sunar. HUAWEI Tru Relax teknolojisi sayesinde tüm gün stresi izleyebilir ve nefes egzersizleriyle stres seviyenizi azaltabilirsiniz.

Huawei Watch GT 2 Pro'yu detaylı incelemek ve satın almak için:

Arayüz seçeneği Huawei Watch GT 2 Pro ile arttı. 200'den fazla seçenek olduğu belirtiliyor. Kullanıcılar, ayın evreleri, gelgit zamanı ve takımyıldızı gibi arayüzleri seçerek gökyüzü olaylarını kolaylıkla takip edebilirler. HUAWEI Share OneHop adlı özellik ile Huawei telefonlarındaki fotoğrafları arayüze kolayca ekleyebiliyoruz.

Huawei'nin yeni üst düzey akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 Pro ön sipariş için hazır. Huawei Watch GT 2 Pro'nun fiyatı 2299 TL olarak belirlendi. Ön satış döneminde depozito ödeyen müşterilerimiz 150 TL indirimli alışveriş yapacak. Yani saatte 2149 TL'ye sahip olacak. İndirime ek olarak Huawei Mini Hoparlör ve Huawei araç şarj cihazı hediye edilmektedir. Ön satış kampanyası 4 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca alışveriş yaptıktan sonra Huawei Online Store üzerinden yorum yapan müşteriler, kazanacakları kupon ile 1 TL'ye Huawei Band 3e sahibi olabiliyor

Huawei Watch GT 2 Pro, kablosuz şarj özelliğine sahiptir. Tam şarjla 2 haftaya kadar kullanım sunar. 5 dakika şarjla 10 saat kullanım vaat ediyor. Huawei Watch GT 2 Pro, siyah ve küllü kahve renk seçenekleriyle 2299 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Ön satış döneminde alım yapan kullanıcılar bu saat 2149 TL alabilecek. İndirime ek olarak Huawei Mini Hoparlör ve Huawei araç şarj cihazı hediye edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir