Tesla Cybertruck, ATV, Roadster & Semi sergilendi!

Tesla, yeni Tesla Cybertruck, ATV, Roadster & amp; Yarı sergilenen araçlar. Hissedarlar toplantısı öncesinde araçları sergilemek ve tanıtmak için bir alan hazırlandı. İşte o bölgenin fotoğrafları ve toplantıdan önemli konular:
Tesla Model S Plaid 2021'de geliyor!
Sergi alanından detaylar ve fotoğraflar
Her Tesla hissedar toplantısında olduğu gibi, Batarya Günü toplantısında da yeni araçların prototipleri sergilendi. Tahmin edebileceğiniz gibi fuardaki en çarpıcı araç Cybertruck'du. Tesla, önümüzdeki yıl kullanıcıların istedikleri yere kendi kendilerine gidebilen araçları görmenin mümkün olacağını belirtti. Bu araçların otonom teknolojiye sahip olacağını açıklayan Elon Musk, şu anda trafik ışıkları üzerinde çalıştıklarını söyledi. Aynı zamanda otoparka gitmeden önce hangi kısmın dolu olduğunu belirleyen bir sistemin Tesla araçlarının uydu ve kameralarını kullanarak güncelleme ile geleceğini sözlerine ekledi. Musk, araçlarda 8 gelişmiş kamera bulunduğunu ve önümüzdeki yıl eklenecek güncelleme ile kullanıcıların araçlarını 3 boyutlu olarak sanallaştırabileceklerini sözlerine ekledi. . Bu özellikler tüm yılların tüm Tesla modelleri için geçerli olacaktır.
İşte Tesla Cybertruck prototipi şuna benziyor

Elon Musk olayın bir fotoğrafını paylaştı

Halkın göreve tepkisi gecikmedi:devam ediyor. İşte bunlardan bazıları:

-Sanal gerçekliği tercih edenler için. [/ Başlık]

& nbsp;

-Yeni Cybertruck aracımı satın aldım. [/ caption]

Bunlara da Göz Atın

S21 Ultra ile gelen S Pen desteği ve yeni kalem

Ambalajsız 2021 olayını düzenledi. Yeni akıllı telefon, kulaklık ve takip cihazını burada tanıtan Samsung, yeni S Pen Pro modelini de duyurdu. Yeni kalem hakkında bildiklerimiz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir