Braun ve Rankin’den sanal galeri

Yakın bir tıraş için Braun Series 6. Cilde son derece hassas. SensoFlex tıraş başlığı, hassas ancak yakın bir tıraş için cilt üzerindeki baskıyı azaltmak için yüzünüzün kıvrımlarına uyum sağlar. 6 Serisi, performanstan ödün vermeden cildinize nazik davrandığı dermatolojik olarak test edilmiştir.

Braun, dünyaca ünlü fotoğrafçı Rankin ile bir portre sergisi hazırladı. Sanal olarak Say It With A Shave adlı galeride Braun tıraş makinelerinin görünüm üzerindeki etkisi gösteriliyor.

Kolay tıraş için Braun Series 5. Temiz ve yakındır. Temizlemesi kolay 5 serisinin EasyClean sistemi, suyun tıraş başlığındaki durulama deliğinden geçmesine izin vererek sakalın tıraş başlığının çıkarılmasına gerek kalmadan temizlenmesini sağlar. Ek faydası sayesinde, musluğun altına geçmek tıraş makinesini tamamen temizler.

Pürüzsüz bir tıraş için Braun Series 7. Zor alanlarda bile. Devrim niteliğindeki 360 ° Flex kafa, anında temas sağlayan ve her sakala ulaşmak için yüzünüzün ve boynunuzun dış hatlarına uyum sağlayan tamamen esnek bir başlık olarak öne çıkıyor. Esnekliği ve kolay oturması sayesinde anında yakın temas sağlar ve daha pürüzsüz bir tıraş için her sakala ulaşır.

Yeni nesil Braun tıraş makineleri, tıraşı kolaylaştıran ve rahatlık sağlayan ergonomik bir sapa sahiptir. Ayrıca kafaya, tıraş makinesine takılan EasyClick aksesuarı ile .. Galerideki portrelerin her birinde farklı bir tıraş tarzı öne çıkmaktadır. Yeni nesil Braun 5,6 ve 7 Serisi makineler kullanılmaktadır. Farklı kişilik tipleri, farklı tıraş stilleri ve farklı yaşam tarzlarına değiniliyor. Her portrede farklı bir tarz ortaya çıkıyor.

Bunlara da Göz Atın

Mitokondrial DNA transkripsiyonunu hedef alan deneysel kanser ilacı geliştirildi

Araştırmacılar, mitokondriyal DNA regülasyonunda yer alan protein dizisini hedef aldı. Yeni ilaç fare deneylerinde olumlu sonuçlar verse de sonuçlar Nature dergisinde yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir