En iyi Chrome eklentilerini sıraladık!

En iyi Chrome uzantıları 2020 videomuzla burada. Bu videoda, işimi kolaylaştıran ve sizin için neyin işe yaradığını gösteren pratik Chrome uzantılarını listeledik. Bu videodan sonra tarayıcınızı daha aktif bir şekilde kullanabileceksiniz.
Twitter'da sahte reklamlara tıkladık!
En İyi Chrome uzantıları 2020:Özel olarak seçtik
seferci.com olarak farklı videolarla karşımıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videoda, en iyi pratik Chrome uzantılarını ve sizin için yaptıklarını listeledik. Eklentilerin bağlantıları için YouTube videomuzun açıklama kısmına bakabilirsiniz ve sizi daha fazla uzatmadan videomuzla baş başa bırakıyoruz.


Chrome uzantılarında ne değişir?
Chrome uzantıları, ek işlevler ve işlevler yazılım olarak görünür. Bu yazılımları tarayıcınıza ekledikten sonra ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilir ve işlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz. Bugün sizin için listelediğimiz eklentiler arasında Dark Reader, The Great Suspender, CrxMouse Chrome ™ Gestures, Print Friendly & amp; Netflix ve ZenMate Free VPN'de PDF, Trim:IMDB Ratings gibi eklentiler var. Bu eklentiler sayesinde, herhangi bir VPn programı indirmeden tüm web sitelerini karartabilir veya Chrome'u VPN etkinleştirilmiş olarak kullanabilirsiniz. Videomuzda tüm bu eklentiler ve özelliklerden bahsettik. Bağlantılarını açıklamalar bölümünde bulabileceğiniz eklentilere ek olarak, Chrome'un kendi mağazasından eklentiler de bulabilirsiniz. İyi vakit geçir!

Bunlara da Göz Atın

Qualcomm Nuvia’yı satın aldı

Akıllı telefonlar sayesinde adını çok duyduğumuz mobil işlemci Qualcomm, kullanıcılarına iyi bir hizmet verebilmek için CPU master Nuvia'yı 1,4 milyar dolara satın aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir