Hearthstone Maskeli Balo Etkinliği Başlıyor

Horde Kahramanı Rexxar ile muhteşem bir maceraya atılın. Book of Heroes:Rexxar, Hearthstone Book of Heroes serisinin ikinci bölümüdür ve tüm oyuncular için ücretsizdir. Bu doğrusal macerada 8 patronu tamamlayan herkes 1 Hunter Card Pack kazanacak.

Çift Sınıf Arena İadeleri

Rise of the Zombies (29 Eylül) – Ölüm Avcısı Rexxar'ı düşük maliyetli bir kahraman becerisi Yarat ile kontrol ederek zombilerle dolu bir zombi ordusu. Av başlasın! Maskeli Balo (7 Ekim) – Herkes kostümlerini Scholomance Academy Masquerade'de giyiyor! Bir minyon oynandığında, 2 mana bedeli daha yüksek olan başka bir minyona dönüşür. Bu minyon öldüğünde, başlangıç minion belirir ve savaşa katılır! Patron Mücadelesi (14 Ekim) – 10 büyük patron arasından seçim yapın ve savaşa başlayın! Her sınıf, ilgili patrona bağlıdır. Örneğin, büyücü için Cenarius, avcı için Rotwing ve büyücü için Lich Baz'hial.

Double Class Arena'nın dönüşünü kutlamak için tüm oyunculara ücretsiz bir arena bileti verilecek. Masquerade's Double Class Arena modunda, önce bir kahraman seçecek ve ardından farklı bir sınıfın kahraman becerisini alacaksınız. Sunulan kartlar, tarafsız kartların yanı sıra her iki sınıftan kartları da içerecektir. Birçok farklı kombo oluşturmak size kalmıştır, ancak unutmayın:Double Class Arena yalnızca Masquerade etkinliği sırasında oynanacaktır.

Hearthstone'un en yeni oyun içi etkinliği Masquerade'e davetlisiniz. Sınırlı süreli Maskeli Balo etkinliği sırasında handa bazı değişiklikler olacak. Khan zorlukları, çift sınıflı arenanın dönüşü, Rexxar için Hearthstone Book of Heroes macerası ve çok daha fazlası haftalarca oyunda olacak.

Khan Zorlukları

Yeni Kahramanlar Kitabı:Rexxar – Tek Oyuncu Deneyimi

Oyuncular, 29 Eylül'den itibaren Battlefields, elementallerin muazzam gücünden yararlanabilecek. Bu Battlefields güncellemesiyle, dört yeni kahraman, 16 yeni minyon ve yeni bir ilerleme sistemi oyundayken oyuncuların reytingleri de sıfırlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir