Amazon Prime Day etkinliğinin tarihi belli oldu

Amazon, bu yılki Prime Day etkinliğinin tarihlerini açıkladı. Amazon Prime üyelerine özel fırsatlar sunan etkinlik, bu yıl 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu yılki etkinlikler arasında Türkiye'de ilk kez de yer alıyor
Amazon Fallen Donanım Etkinliği hakkında her şey
Amazon Prime Day etkinliğinin tarihi belli oldu
e-ticaret devi Amazon, koronavirüs salgını Temmuz ayında çıkacak, İlk Gün etkinliği için planlanan bir tarihe ertelendi. Bu yıl ilk defa Türkiye'de düzenlenen olayların Amazon'un yer alacağı sayfasından bir açıklama ile Türkiye finalize oldu. Amazon Prime'ın Türkiye'deki hizmetlerine girdikten haftalar sonra üyeler, tüm kategorilerden binlerce üründe mevcut iki günlük indirimden yararlanma fırsatı yakalayacak.

Etkinlik 12 Ekim, 13 Ekim gece yarısı başlayacak. ABD, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İtalya, Almanya, Fransa, Çin, Kanada, Belçika, Avusturya Avustralya, Türkiye ve Brezilya'yı kapsayacak. 14 Ekim saat 23:59'a kadar devam edecek. Amazon.com.t ülke direktörü

hakkındaki açıklamalarda Kona Richard Marriot, Amazon Prime Day'i Türkiye'de ilk kez büyük bir heyecan ve mutluluk içinde uygulayacaklarını belirtti. Marriott ayrıca, "Yalnızca üyelere özel indirimler, birinci sınıf eğlence hizmetleri ve 13-14 Ekim Prime Day öncesinde açıklayacağımız ayrıntılar için bizi izlemeye devam edin." Prime üyeler, oyuncaktan televizyona, elektronikten modaya pek çok ürüne Amazon.com.tr/primeday üzerinden ulaşabilecek. Henüz Prime üye olmayanlar amazon.com.tr'de 30 günlük ücretsiz deneme süresine başlayacak ve indirimlerden yararlanabilecek. Öte yandan, daha önce üye olanları güzel bir gelişme beklemektedir. Bugünden itibaren Amazon Prime üyeleri, 13-14 Ekim tarihlerinde etkinliğin indirimlerine önceden erişebilecek.

& nbsp;

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

MSI yüksek hızlı SSD’lerini duyurdu

Tayvan merkezli bir elektronik şirketi olan MSI, yüksek hızlı SSD'lerini CES 2021'de duyurdu. Şirketin, PC donanımından oyun dizüstü bilgisayarlarına kadar bir üretim yelpazesi var ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir