Destruction AllStars’ın PS5 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Uzun süredir yeni bilgiler almayan Destruction AllStars'ın PS5 oynanış videosu paylaşıldı. Şubat 2021'de piyasaya sürülecek olan oyun, mekanik ve grafik motoruyla şimdiden beklentiler yaratmış görünüyor.

Son olarak yaz aylarında ilk olarak PlayStation'a özel oyun olarak duyurulan Destruction AllStars'tan yeni bilgiler gelmeye başladı ve daha sonra bu konuda fazla bir şey görme şansımız olmadı. Bugün yayınlanan yeni fragmanda, oyunun PlayStation 5'te nasıl göründüğüne dair önemli bir fikir verecek 2 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Yayınlanan fragmana bakıldığında, Destruction AllStars son derece eğlenceli mekaniği ile iyi bir oyun gibi görünüyor. Yıkım oyunlarını seven oyuncuların ilgisini çekecek olan Destruction AllStars'ta, önce arabalarla savaşmaya başlıyoruz. Oyunda aracımız tahrip olursa kaosun hüküm sürdüğü bu arenada yaya olarak bırakılıyor ve kalan araçlarla son derece riskli bir mücadeleye giriyoruz. Bu noktada arabası olan oyuncularla savaşıp araçlarından indirip yine mücadelede sıkı bir rakip haline gelebiliriz. Bunun dışında özel araç arama şansınız da var diyelim.

Yıkım AllStars oyun videosu:

Destruction AllStars'ın grafik motoru ilginç görünüyor

Oyunun yayınlanan oyun fragmanına baktığımızda mekaniklerin son derece eğlenceli olduğunu gördük. Ancak oyunun grafik motorunun da oldukça başarılı olduğunu açıkça görüyoruz. Özellikle araçların ve çevrenin parçalanma mekaniği son derece başarılıdır. Bir çarpışma sonucu birçok parçanın etrafa sıçradığını gördüğümüz oyun, PS5'in donanımını sonuna kadar kullanıyor gibi görünüyor.

Bunlara da Göz Atın

Xbox, Cyberpunk 2077 iade politikasını genişletti

Cyberpunk 2077 sorunlu bir çıkış yapsa da, PC platformuna çok fazla önem verilmiyordu, aksine konsollar için büyük bir hayal kırıklığı oldu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir