ABD’de Bir Doktorun Pfizer’in Koronavirüs Aşısını Yaptırdıktan Sonra Ölmesi Üzerine Soruşturma Başlatıldı

ABD'de son haftalarda Pfizer'in geliştirdiği koronavirüs aşısını yaptırdıktan sonra hayatını kaybeden bir doktorun ölümünün ardından soruşturma başlatıldı.

ABD'de koronavirüs salgını yüksek hasta ve ölüm oranları ile rahatsız edici bir seyir izliyor. Her gün ortalama 200.000'den fazla vakanın rapor edildiği ülkede aşı başvuruları da başlamış olsa da ölü sayısı hala oldukça yüksek. Ancak aşı başladıktan kısa bir süre sonra kötü haberler geldi. Florida eyaletinde Pfizer tarafından geliştirilen aşıyı yaptıran Gregory Michael adlı doktor, aşıdan iki hafta sonra hayatını kaybetti. Aşının ilk dozundan üç gün sonra ellerinde ve ayaklarında küçük lekeler bulunan doktorun eşinin yaptığı açıklamaya göre, bu olaydan sonra hastaneye giden doktorun kan değerleri olması gerekenden çok daha düşüktü. olmak. sonra hayatını kaybetti. Florida Sağlık Bakanlığı ve ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, doktorun ölümünün ardından soruşturma başlattı. Pfizer'e göre, doktorun ölümünün aşı ile hiçbir ilgisi yok:

Bunlara da Göz Atın

Bu Sefer Starlink Değil: Adıyaman’da UFO Olduğu Düşünülen ve Renk Değiştiren Bir Cisim Görüldü

Adıyaman'daki vatandaşlar bugün çok ilginç bir olay yaşadı. Gökyüzüne bakan vatandaşlar, rengini değiştirdiği söylenen bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir