Dosta Gider: Satın Aldığı Aracın Önü 2012, Arkası 2010 Model Çıktı (Yalnızca Ön Kapılar Orijinal)

İnternet sitesinden ikinci el araç satın alan Buğra Yıldız, aracı satın aldıktan sonra aracın ön kısmının 2012 model araca, arka kısmının ise 2010 model araca ait olduğunu öğrendi.

Özellikle internet üzerinden yapılan ikinci el eşya satışlarında zaman zaman çok ilginç örnekler karşımıza çıkabiliyor. Bütçesine göre ikinci el araç satın almak için bu yolu seçen Buğra Yıldız, ağzını açık bırakan bir olayla da karşı karşıya kaldı. boya olduğunu öğrenip aracı satın aldı. Aracı teslim aldıktan kısa bir süre sonra akaryakıt almaya giden Yıldız, aracının benzinli olmasına rağmen pompanın dizel pompayı taktığını görünce tamponu uyardı, ancak pompadan yakıt deposunun olduğu cevabını aldı. araç dizeldi. Aracın sadece iki ön kapısının orijinal olduğu ve başka bir araçla kesilip birleştirildiği öğrenildi. Aracın ön kısmının 2012 model araca, arka kısmının ise 2010 model araca ait olduğu ortaya çıktı.

Durum karara getirildi:

Bunlara da Göz Atın

Bu Sefer Starlink Değil: Adıyaman’da UFO Olduğu Düşünülen ve Renk Değiştiren Bir Cisim Görüldü

Adıyaman'daki vatandaşlar bugün çok ilginç bir olay yaşadı. Gökyüzüne bakan vatandaşlar, rengini değiştirdiği söylenen bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir