HarmonyOS Güncellemesi Alacak Huawei Modelleri Açıklandı

Hangi Huawei işlemcili telefonların HarmonyOS güncellemesini alacağı belli oldu.

Birinci Taraf Kirin 9000 İkinci Taraf Kirin 990 5G Üçüncü Taraf Kirin 990 4G, 985, 820 Dördüncü Taraf Kirin 980, 990 4G, 820 (Kısmi) Son Taraf Kirin 810, 710

Huawei Modelleri HarmonyOS Güncellemesi Almaya Kararlıyor

ABD'nin baskıları sonrasında kendi işletim sistemini geliştirmek için çalışmalarına devam eden Huawei, bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda HarmonyOS 2.0 sürümünü duyurdu. Bugün yayınlanan raporla Huawei işlemcili telefonların HarmonyOS güncellemesini alacağı ortaya çıktı. İşte HarmonyOS güncellemesini alacak Huawei modelleri!

Hatırlarsanız Huawei, geçtiğimiz aylarda yaptığı duyuru ile HarmonyOS 2.0 SDK'nın Aralık 2020 itibarıyla akıllı telefonları destekleyeceğini duyurmuştu. Huawei kullanıcıları yeni işletim sisteminin yolunu izlerken, bugün yapılan paylaşım ile yeni güncellemeyi hangi Huawei işlemci modellerinin alacağı belli oldu.

Bunun dışında yeni nesil işletim sisteminin ne zaman piyasaya çıkacağı tam olarak bilinmemektedir. Ancak bu yılın sonlarına doğru Huawei'nin kademeli olarak kendi işletim sistemine geçeceği tahmin ediliyor. Son olarak güncelleme alacak Huawei işlemcili modeller şu şekilde sıralanıyor; Paylaşılan bilgilere göre yeni işletim sisteminin ilk olarak Kirin 9000 5G işlemcilere sahip Huawei Mate 40 modellerinde kullanılacağını görüyoruz. Daha sonra paylaşılan liste doğrultusunda yeni işletim sisteminin Kirin 990 5G, Kirin 990 4G, Kirin 985, Kirin 980, Kirin 820, Kirin 810 ve Kirin 710 işlemcili Huawei modellerini destekleyeceğini gözlemliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

LG Tone Free özel şarj kutusuyla piyasada

Kablosuz kulaklıklara olan talep gün geçtikçe arttıkça farklı alternatifler geliyor. Fark, LG Tone Free adlı şarj kutusunda, ancak tam adıyla LG Tone Free TWS Earbuds'da yatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir