Apple Silicon işlemcili ilk Mac yakında geliyor!

Apple, iPhone 12 serisini ve daha fazlasını tanıtacağı Apple Özel Etkinliğine 3 gün kaldı. Teknoloji dünyası bu güne kilitlendi, ancak Apple Silikon işlemcili ilk Mac modelini bekleyenlerin biraz daha sabırlı olması gerekecek.
İPhone 12 Pro özellikleri nasıl olacak! İşte bilinenler
Apple Silicon işlemciye sahip ilk Mac yakında geliyor!
Bloomberg'den Mark Gurman, özel bir Apple Silikon işlemciye sahip ilk Mac'in "başka bir lansman" kapsamında Kasım ayında duyurulacağını duyurdu. Gurman, bu Mac'in bir dizüstü bilgisayar olacağını söyledi, ancak yeni bir 13 inç MacBook Pro mu, yeni bir MacBook Air mi yoksa yeniden tasarlanmış 12 inç MacBook mu olacağı henüz belli değil.

Gurman daha önce ilk Apple Silikon Mac'ti. Ancak yeni açıklamasında önümüzdeki hafta yapılacak Apple etkinliğinde Apple Silicon Mac'leri duyma ihtimalimizin düşük olduğunu ve promosyonun zamanını "Kasım" a düşürdüğünü söyledi. Intel'den Mac'ler için özel olarak tasarlanmış işlemcilerine geçeceğini duyurdu. Etkinlikte, Apple'ın Silikonlu ilk Mac'i yıl sonuna kadar göndermeyi ve geçişi yaklaşık iki yıl içinde tamamlamayı planladığı bir kez daha söylendi.

Bunlara da Göz Atın

MSI yüksek hızlı SSD’lerini duyurdu

Tayvan merkezli bir elektronik şirketi olan MSI, yüksek hızlı SSD'lerini CES 2021'de duyurdu. Şirketin, PC donanımından oyun dizüstü bilgisayarlarına kadar bir üretim yelpazesi var ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir