Xbox başkanı Phil Spencer, Elden Ring’in Miyazaki’nin en iddialı oyunu olduğunu söylüyor

İlk olarak E3 2019'da gösterilen Elden Ring'in duyurulmasından bu yana oyunda çok az güncelleme yapıldı. Maalesef oyun hakkında çok az ayrıntı biliyoruz ancak Xbox başkanı Phil Spencer oyunu çoktan oynadı.

Uzun süredir duyulmayan oyundan geçen hafta ilk kez yeni bir güncelleme yapıldı. Güncellemede oyunla ilgili bir daha detay verilmedi ancak hala geliştirilme aşamasında olduğunu öğrendik. Şimdi Xbox başkanı Phil Spencer oyun hakkında konuştu. Game of Thrones serisiyle tanınan George RR Martin, Elden Ring'in evrenini yaratıyor ve oyunun yönetmenliğini Demon's Souls'un yaratıcısı Hidetaka Miyazaki yapıyor. Geçtiğimiz günlerde oyunu oynayan Phil Spencer, "Aslında oyunu epeyce gördüm. Çok oynadım. Son 10 yılda Miyazaki'nin tüm oyunlarını oynamış biri olarak bu oyunun en iyi oyun olduğunu açıkça söyleyebilirim. Miyazaki'nin en iddialı oyunu. " dedi.

Karanlık fantezi aksiyon RPG oyunu Elden Ring; PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak ancak çıkış tarihi bilinmiyor.

Bunlara da Göz Atın

Cyberpunk 2077’nin PS4 ve Xbox’taki iadeleri başladı; CD Projekt özür diliyor

Bir Reddit kullanıcısı dün akşam onu keşfettikten sonra, CD Projekt Red, oyunun konsol tarafı geri dönüşlerini resmi olarak başlattı. Ayrıca gelecekteki yamalar için tarihler verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir