Windows 10 Ekim güncellemesi final sürümüne geldi

Microsoft, Insider programına kayıtlı kullanıcılara Windows 10 Ekim güncellemesinin son önizlemesini sundu. Yakında herkese yayınlanacak olan güncellemede birçok yeniliği var.
Windows 10'daki alışkanlığı değiştiren yeni kısayol!
Windows 10'un Ekim güncellemesi son sürümüne ulaştı
Dünya çapında işletim sistemi pazarında en çok kullanılan sistem olan Windows 10 için yeni aylık güncelleme yakında herkesin kullanımına sunulacak. Şu anda Insider kullanıcılarına sunulan Windows 10 20H2 güncellemesi birçok yeniliğe sahip.

Bu yeniliklerin başında Başlat menüsünün tasarımının yenilenmesi gelir. Ek olarak, bildirimler iyileştirildi ve Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcısı önceden yüklenmiş olarak geliyor ve eskisinin yerini alıyor.

Chromium yapısına geçen Microsoft Edge'in, Ağustos 2020 verilerine göre yüzde 5'lik bir pazar payına sahip olduğu açıklandı. Tarayıcının tüm sistemlerdeki payı yüzde 2,3'tür. Tarayıcı pazarının lideri elbette Google Chrome'dur. Microsoft'un Edge tarayıcısına getirdiği diğer bir özellik, tarayıcı sekmeleri arasında geçiş yapmak için ALT + TAB tuş kombinasyonudur. Insider programına dahilseniz, Ayarlar> Güncelleme ve Güvenlik & gt; Windows Update menüsünden Windows 10 20H2 güncellemesini indir ve kur'u seçebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Fatih Sondaj Gemisi’nden beklenen haber geldi

Fatih Sondaj Gemisinin Sakarya Gaz Sahası İlk Derin Deniz Tespit Kuyusu Türkali-1'de yürüttüğü çalışmaların başarıyla tamamlandığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir