Wi-Fi hızınızı iki katına çıkaracak yeni yöntem!

Bugün en çok kullandığımız teknolojilerden biri kablosuz bağlantı türleridir. Günümüzde artık internet olmadan ilerleyemediğimiz zamanlarda karşılaştığımız sorunlar da var. Wi-Fi bağlantısı sırasında ev ve iş kullanıcılarının yaşadığı sorunlar oldukça can sıkıcı hale gelebilir. Bu noktada yeni ortaya çıkan bir yöntemle Wi-Fi XtraBoost ile gün içinde yavaşlayan kablosuz bağlantınızı ikiye katlayabilirsiniz.
Wi-Fi hızınızı ikiye katlamak için yeni bir yöntem bulundu
İnternet servis sağlayıcıları, müşterilerine yüksek paket hızı kullanarak internet bant genişliğinin bir kısmını sağlar. Düşük hız kullanan müşterilerin paydası azaldıkça internet hızları ne yazık ki istenilen performansa ulaşamamaktadır.

Daha ucuz internet kullanan müşterilerin yaşadığı bir diğer büyük sorun ise özellikle akşamları ve hafta sonları yoğun bant genişliği saatlerinde internet hızlarıdır. hatta yavaşlıyor.

Türkiye'de eski bir mühendis çalıştıran ISP'lerden birinde en büyüğü, bunu yapan müşteriler için haksızlık olduğunu düşündü ve cihazı atlayan ISP hız kısıtlamalarını geliştirdi.

küçük bir kutu ile WI -Fi XtraBoost, iki kablosuz yönlendirici ve güçlü bir amplifikatör içerir.

Ev kullanımı için Wi-F. Bağlantı hızını 2-3 katına çıkaracak gibi görünen bu mini cihazın adı Wi-Fi XtraBoost olarak açıklandı. Sinyali bloke eden tüm ölü noktaları ve kalın yapıları atlayabilen bu araç, teknik bilgi gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilir.

Bunlara da Göz Atın

S21 Ultra ile gelen S Pen desteği ve yeni kalem

Ambalajsız 2021 olayını düzenledi. Yeni akıllı telefon, kulaklık ve takip cihazını burada tanıtan Samsung, yeni S Pen Pro modelini de duyurdu. Yeni kalem hakkında bildiklerimiz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir