Uragun için yeni oynanış videosu yayınlandı

PAX Online X EGX Digital’in bağımsız bir temsilcisi olan Uragun için yaratıcıların yorumlarını içeren yeni bir video yayınlandı

Organizatörlerin Eurogamer, Rock Paper Shotgun, VG247, Nintendo Life, USGamer, Digital Foundry ve GamesIndustry.biz ile ortaklık kurduğu dijital oyun etkinliklerinden biri olan PAX Online X EGX Digital, bir milyona kadar oyuncunun katıldığı tahmin ediliyor. Bu festival 20 Eylül’e kadar sürecek.

Mariusz Leśniewski oyununun yaratıcı yönetmeni; “Uragun her şeyden önce cephaneliğinizi ve becerilerinizi özgürce seçebileceğiniz ve yaratıcı kombinasyonlarını elde ederek onlarla eğlenebileceğiniz bir oyun. Yeni videoda düşmanlarla başa çıkma şeklinizin tamamen oyuncuya bağlı olduğunu göstermek istedik. Hızlı, içgüdüsel kararlar kesinlikle anahtardır. “Dedi.

Kool2Play YouTube kanalından ilgili video Kool2Play stüdyosu bu konuda durmadı ve oyunculara düzenli olarak güncellenen yeni demoyu indirme ve oynatma fırsatı sunarken, aynı zamanda birinden yorumlarla yeni bir #PAXEGX oyun videosu oluşturuyor. oyun yapımcıları.

Bunlara da Göz Atın

Google aramalarına lahmacun damga vurdu

Google geçtiğimiz günlerde 2020 için en çok arananları açıkladı. Listeye Lahmacun'un girmesi sürpriz oldu. Dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir