Uçaktan Düşen iPhone 6s Kurtulmayı Başardı: Tüm Düşüşü Kaydetti [Video]

Brezilyalı bir belgesel film yapımcısı, üzerinde çalıştığı bir proje için iPhone 6s ile uçaktan çekim yaparken telefonunu düşürdü. Düşüşten kurtulan telefon, açık kamerası ile de düşüş anlarını kaydetti.

Günümüzde akıllı telefonlar çok daha ince ve bir yüzü neredeyse tamamen bir ekranla kaplı. Bu estetik bir şıklık sağlasa da telefonların dayanıklılığı ile ilgili soruları gündeme getiriyor. Telefonumuzu düşürdüğümüzde çoğumuz küçük bir kalp krizi geçiririz. Apple'ın 2015 yılında piyasaya sürdüğü iPhone 6s, istemeden dayanıklılık testinden geçti ve görünüşe göre bu testi başarıyla bıraktı. Brezilyalı bir belgesel film yapımcısı uçaktan telefonuyla çekim yaparken telefonu kaydı ve düştü. Telefonun düşüşü, açılan kamera tarafından yakalandı.

Uçaktan düşen iPhone 6s sağ kaldı

Brezilyalı belgesel film yapımcısı Ernesto Galiotto, uçakta iPhone 6'larla çekim yaparken elinden kayıp düştü ve o yükseklikten düştü. En şaşırtıcı kısım ise telefonun düşüşten sağ çıkması ve kameranın düşüşü kaydetmesiydi.

Portekiz'in G1 yayınından 9to5Mac'in haberine göre Galiotto, iPhone 6s ile Rio de Janerio'nun Cabo Frio sahilinde uçuyordu. çekim fotoğraf çekmekti. Galiotto telefonu tek eliyle kısa bir süre tuttuğunda, rüzgarın hızla esmesi telefonun üreticinin elinden kaymasına neden oluyor. Telefonunun suya değil sahile düştüğünü fark eden Galiotto, telefonu eline aldığında silikon kılıf ve ekran koruyucu sayesinde telefonun tek parça olduğunu fark etti.

Bunlara da Göz Atın

LG Tone Free özel şarj kutusuyla piyasada

Kablosuz kulaklıklara olan talep gün geçtikçe arttıkça farklı alternatifler geliyor. Fark, LG Tone Free adlı şarj kutusunda, ancak tam adıyla LG Tone Free TWS Earbuds'da yatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir