The Last of Us serisinin bestecisi, ikinci oyun için “Bu sadece başlangıç” dedi

PlayStation'ın en önemli oyunlarından biri haline gelen ve oyun dünyası için de önemli olan The Last of Us serisinin soundtrack'ini yapan Gustavo Santaolalla, ikinci oyun için ilginç bir cümle kullandı.

Oyun dünyasının Oscar'ı diyebileceğimiz The Last of Us. Oyun Ödülleri etkinliğinde 9 kategoride aday gösterildikten sonra oyunun müziğini yapan Gustavo Santaolalla, Twitter üzerinden bir teşekkür mesajı yayınladı. Müzik kategorisinde de aday gösterilen The Last of Us Part II'nin 9 dalda aday gösterildiğini belirten Santaolalla, bunun için Naughty Dog ve Neil Druckmann'a teşekkür ederek The Last of Us Part II'nin sadece bir başlangıç olduğunu söyledi.

İnsanların The Last of Us Part III'ü doğrudan düşünmesini sağlar, ancak elbette emin olamayız. Bu gönderiden sadece Gustavo Santaolalla ve Naughty Dog'un birlikte çalışacağını anlayabiliriz. The Last of Us Part II sırasında, Naughty Dog bir sonraki oyunun tamamen yeni bir IP veya The Last of Us Part III olacağını duyurmuştu.

Ayrıca HBO'da yayınlanacak olan The Last of Us dizisinin soundtrack'ini Gustavo Santaolalla'nın yapacağını da hatırlatalım. Dizi hakkında henüz çok fazla detay yok.

Bunlara da Göz Atın

Cyberpunk 2077’nin PS4 ve Xbox’taki iadeleri başladı; CD Projekt özür diliyor

Bir Reddit kullanıcısı dün akşam onu keşfettikten sonra, CD Projekt Red, oyunun konsol tarafı geri dönüşlerini resmi olarak başlattı. Ayrıca gelecekteki yamalar için tarihler verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir