Steam’den oyun oynama dışında ”haber” hizmeti

Steam, sunduğu oyunlarla birçok oyuncuya hitap ediyor:Oyun Haberleri. Steam Haber Hizmeti adı verilen bu hizmet, oyun haberlerini okumanıza ve Steam'den oyun oynamanıza veya satın almanıza olanak tanır.
Steam'de 20 doların altındaki en iyi oyunlar – 22 Eylül
Steam Haber Hizmeti şu anda test ediliyor
Steam Haber Hizmeti özelliği büyük bir güncelleme getirdi. Özel olarak hazırlanan haber listesini oyuncularla buluşturmayı planlayan Steam, yazısında hizmetle ilgili detaylara değindi. Bu makalenin ortaya koyduğu kadarıyla kullanıcıların karşılaşacağı oyun haberleri o kadar da sıradan olmayacak. Çünkü ilk kaynaklardan gelen haberler yer alacak ve en iyi sitelerden gelen haberler kullanıcıların önüne çıkacaktır. Söz konusu hizmet 7 dilde hizmet verecek ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Haberlerin ve kaynakların listesi özelleştirilebilir (feedly gibi). Makaleler ve görsellerin yanı sıra, kullanıcılar videoları ve diğer medyaları doğrudan Steam'in merkezinde görüntüleyebilecekler. Bu hizmetin en iyi yanı, özelleştirilebilir bir deneyim sunmasıdır.

Şöyle görünüyor:

Steam, hizmetini şu şekilde özetliyor:

Güncellemeleri ve duyuruları görebileceğiniz bir yerdi. Bu güncellemeyle, artık aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha büyük bir haber kaynakları havuzuna sahip olacaksınız. Haber Merkezine sizin için dilediğiniz kadar ek kaynak ekleyebilirsiniz. Ve hepsi ücretsiz. ''

Bunlara da Göz Atın

Qualcomm Nuvia’yı satın aldı

Akıllı telefonlar sayesinde adını çok duyduğumuz mobil işlemci Qualcomm, kullanıcılarına iyi bir hizmet verebilmek için CPU master Nuvia'yı 1,4 milyar dolara satın aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir