Sorunlar başladı: iPhone 12’de mesaj ve bildirim krizi!

Bazı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro kullanıcıları zaten "Mesaj ve bildirim yok!" Cezasını vermeye başladı. Ülkemizde satışa çıkacak olan bu modellerin ilk hafta sıkıntılarla boğuşması birçok kişi için hayal kırıklığına uğradı. Kullanıcılar bu sefer ne tür bir sorunla karşı karşıya?
İPhone 12 mini kullanıcılarının başı belada! İşte nedeni
iPhone 12 kullanıcıları:"Mesaj ve bildirim yok!"
Alınan bir bilgiye göre, Mesajlar uygulamasına gönderilen bireysel mesajlar görünmez. Grup görüşmelerinde aktarılan mesajların da görüntülenmediği bildirildi. Bir kullanıcı, çocuklarıyla bir grup mesajlaşmasına katıldığını ve çocuklarından birinin Android tabanlı bir akıllı telefon kullandığını söyledi. Birçok kullanıcı da aynı sorunu yaşadıklarını ve bu sorunun grupta bir Android kullanıcısı varken ortaya çıktığını belirtti. Çünkü bir Apple kullanıcısı ile başka bir Apple kullanıcısı arasındaki iletişimde herhangi bir sorun tespit edilmedi.

Diğer sorun bildirimlerle ilgilidir. Bazı insanlar, telefonlarına yeni bir mesaj geldiğinde ekranda hiçbir bildirimin görünmediğini açıkladı. Bu konuda Apple'dan bir açıklama ve çözüm bekleniyor.

Bunlara da Göz Atın

Fatih Sondaj Gemisi’nden beklenen haber geldi

Fatih Sondaj Gemisinin Sakarya Gaz Sahası İlk Derin Deniz Tespit Kuyusu Türkali-1'de yürüttüğü çalışmaların başarıyla tamamlandığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir