PUBG 9. Sezon güncellemesi oyun konsollarına da geldi

PUBG Sezon 9, beklendiği gibi bu sefer oyun konsollarına geldi. PUBG'deki bu yeni dünya Paramo, 3×3 boyutunda bir harita sunuyor. Peki bu yeni savaş alanında neyle karşılaşacaksınız?

Yeni Nesil Konsol Uyumluluğu:PUBG, ilk günden itibaren Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5 konsollarında oynanabilecek. Mevcut nesil konsollara sahip oyuncular, aynı PUBG hesaplarıyla yeni nesil konsollarda oynamaya devam edebilir.

Xbox Series X, Xbox One X oyun yapısından yararlanacak. Oyun, Kare Hızı Önceliği seçeneği seçiliyken 60 FPS'de çalışacaktır.

Xbox Series S, 30 FPS'de çalışan Xbox One S oyun yapısından yararlanacak. Gelecekte Xbox One S ve Xbox Series S konsollarında kare hızı sınırını artırma seçeneği sunmak için çalışılmaktadır.

PlayStation 5, PlayStation 4 Pro yapısından yararlanacak. Kare Hızı Önceliği seçeneğini belirlediğinizde, oyun 60 FPS'ye kadar çalışır.

Dinamik Ortam:Paramo, oyunculara taktiklerini göstermek için her yolculuğun maçlar arasında benzersiz olacağı önemli kilometre taşlarını değiştiren dinamik bir dünya sistemi sunuyor. Belirli yerlerde bulunan erimiş lav akışı da harita boyunca bir volkandan akacak ve savaş alanında hayatta kalanlar için benzersiz bir engel oluşturacak.

Harita Tehlikeleri:Paramo tehlikeli bir yerdir ve kendilerini Mavi Bölgenin dışında bulan oyuncular diğer haritalardan daha fazla hasar alır. Oyun bölgesi dışında kalan oyuncular da uzun süre kalırlarsa ani ölümle karşılaşacaklar. Bu tehlikelerle başa çıkmak için Diriliş Kiti de bir ekip üyesini bir saniye içinde hayata döndürmek için eklendi.

Destek Helikopterleri:Uzak konumu ve yüksek irtifası nedeniyle oyuncular helikopterlerden Paramo Savaş Alanına atlayacaklar. Maç sırasında, bu helikopterler, değerli yüklerini oyun alanından düşürme planıyla kargoyu harita boyunca taşır. Oyuncular, bir helikoptere yeterince mermi atarlarsa, bir helikopteri yağmalanabilir kargosunu erken bırakmaya zorlayabilir.

9. Sezon ayrıca yeni Dereceli Sezonu ve yeni Survivor Pass eklentisini getiriyor.

Yeni Dereceli Sezon:Yoğun topluluk geri bildirimleri sayesinde Dereceli moduna solo seçeneği eklendi. Hayatta kalanlar artık rekabetçi sıralamalarda tırmanırken diğer solo oyunculara karşı Dereceli Modu oynayabilir. Tüm yeni Dereceli Sezonlarda olduğu gibi, küçük kural seti ayarlamaları eklenecek.

Survivor Pass:Highlands:Survivor Pass:Highlands, oyunu oyuncuların ihtiyaç duyduğu Paramo temalı ödüllerle donatıyor. Önceki geçişlerin aksine, Highlands iki aydan daha kısa bir süre boyunca aktif olacak. Tüm ödülleri almak için sadece seviye 50 gerektiğinden tamamlaması daha kolaydır.

Bunlara da Göz Atın

Google aramalarına lahmacun damga vurdu

Google geçtiğimiz günlerde 2020 için en çok arananları açıkladı. Listeye Lahmacun'un girmesi sürpriz oldu. Dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir