OnePlus Nord 2 mi geliyor? Kod adı: Denniz

Yıllar sonra, OnePlus Nord ile uygun fiyatlı akıllı telefon pazarında yeniden göz kırptı. Snapdragon 765G ile birlikte gelen model, orta-üst düzey akıllı telefon pazarında kısa sürede önemli bir başarıya imza attı. Yakın zamanda Nord SE ile orta sınıf akıllı telefon pazarına yönelecek olan marka, Nord 2 için hazırlıklara başlamış görünüyor. Denniz kod adıyla karşımıza çıkan telefonla ilgili beklentiler şöyle:
Kod adı Denniz, OnePlus Nord 2 hazırlıkları başladı
OnePlus'tan sızan bilgilere göre yeni bir orta seviye OnePlus akıllı telefon hazırlanıyor. Bu modelin, orta düzeyde kısa sürede başarıya ulaşan Nord'un yeni versiyonu olması bekleniyor. Mark Jambor'un Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla ortaya çıkan yeni telefon hakkında bildiklerimiz sınırlı.
Asas
Uzun süredir amiral gemisi telefon modelleri ile piyasada bulunan Çinli marka, Nord ile orta sınıf akıllı telefon pazarına merhaba dedi. Kısa bir süre sonra tanıtılan iki giriş seviyesi telefonla ürün yelpazesini genişleten firma, başarılı Nord serisine devam etmeyi planlıyor. Telefonun 2021'de ortaya çıkması bekleniyor. OnePlus Nord 2 ile ilgili şu an için teknik bir detay bulunmamakla birlikte Qualcomm'un Aralık ayında tanıtılması beklenen 775G işlemcisiyle gelmesi olası. performans artışı vaat ediyor. Performanstaki bu artışın temeli, işlemcinin 6 nm fabrikasyon sürecindeki üretiminde yatmaktadır.

Bu işlemcinin 120 Hz ekran yenilemeyi desteklemesi, ekran yenilemesinin Nord 2 modelinde 120 Hz olarak görünmesini sağlayabilir. Bildiğiniz gibi OnePlus Nord modelinde 90 Hz ekran yenileme özelliği bulunuyor.

Peki ne düşünüyorsunuz, OnePlus Nord SE'den sonra ve OnePlus 9'dan önce tanıtılması beklenen yeni orta üst akıllı telefon ne gibi özellikler olacak?

Bunlara da Göz Atın

S21 Ultra ile gelen S Pen desteği ve yeni kalem

Ambalajsız 2021 olayını düzenledi. Yeni akıllı telefon, kulaklık ve takip cihazını burada tanıtan Samsung, yeni S Pen Pro modelini de duyurdu. Yeni kalem hakkında bildiklerimiz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir