NVIDIA GeForce RTX 3070’in 3080 ve 3090’a Oranla Daha Fazla Üretildiği Ortaya Çıktı

NVIDIA'nın yeni nesil grafik kartı serisinin en ucuz modeli olan GeForce RTX 3070, Asya-Pasifik bölgesindeki tedarikçilerden daha fazla stoka sahip olacak. Bölgedeki tedarikçiler tarafından paylaşılan bilgilerin dünya çapında aynı olup olmayacağı bilinmemektedir.

NVIDIA, geçtiğimiz haftalarda yeni nesil grafik kartı serisi GeForce RTX 3000'i tanıttı. GeForce RTX 3070, 3080 ve 3090 modellerinden oluşan grafik kartı serisi, eski RTX grafik kartlarının neredeyse iki katı performans sunuyordu. NVIDIA, grafik kartlarının fiyatları da oldukça uygun olduğunda yüksek taleple karşılaştı.

Bugün Asya-Pasifik bölgesindeki tedarikçilerin PC Watch'a aktardığı bilgilere göre, yeni serinin güncel en düşük modeli olan GeForce RTX 3070'in stokları RTX 3080 ve 3090. Size göre daha fazla olacak. Bu muhtemelen ekran kartının serinin en uygun fiyatlı modeli olmasından kaynaklanacak.

Dünyadaki durum henüz bilinmiyor:

Japonya'nın alışveriş bölgesi Akihabara'nın en büyük tedarikçilerinden biri olan Dospara ve diğer tedarikçiler, diğer modellere kıyasla RTX 3070. Daha fazla stoğu olacağını söyledi. Bu, NVIDIA RTX 3070'in daha fazla üretileceği anlamına geliyordu.

Ancak Asya-Pasifik için açıklama yapan tedarikçilerin sözleri, dünya genelindeki stok durumu hakkında bilgi sağlamadı. Danimarkalı tedarikçi ProShop, NVIDIA GeForce RTX 3070 grafik kartı talebini ve stok oranını paylaştı. Bu oldukça kötümser orana göre, NVIDIA ve ortakları talebin yalnızca% 7,4'ünü karşılayabildi. Bu nedenle gözler 29 Ekim sonrasına çevrildi.

Bunlara da Göz Atın

LG Tone Free özel şarj kutusuyla piyasada

Kablosuz kulaklıklara olan talep gün geçtikçe arttıkça farklı alternatifler geliyor. Fark, LG Tone Free adlı şarj kutusunda, ancak tam adıyla LG Tone Free TWS Earbuds'da yatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir