Netflix Türkiye’nin ilerleyen dönemdeki projeleri!

Netflix şu anda dünyanın en popüler içerik platformları arasında yer alırken, Türkiye de hatırı sayılır bir izleyici kitlesine hitap ediyor. Netflix'in orijinal yapımları çok popüler olanlardan. Yerli üretimlerle ilgili bazı eleştiriler olsa da projeler tüm hızıyla devam ediyor. Bu bağlamda Türkiye Netflix projeyi ileride duyurdu. Netflix Türkiye yeni projeler olacak Ne?
Netflix yeni serisi:The Liberator
Netflix, yeni projelerle Türkiye'nin sesini getirmek istiyor
Netflix Türkiye'nin film ve dizi üretimi, dünya çapındaki abonelerine yaptığı çağrı ile dikkat çekiyor. Onlarca dile çevrilmiş olan bu yapımlar kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşmakta ve bu noktada içeriğin dikkat çekici ve yüksek bir standarda sahip olması gerekmektedir. Bu standartlar Netflix yapımı kapsamında Türkiye'de imzalanan kullanıcılara sunuluyor.

Etkinlik ve basın toplantısında Netflix Türkiye üzerinden sanal ortamda hareket etmek için basın toplantısı düzenlendi. BBC Türkçe haberine göre Türkiye için yeni içerikler geliyor. İşte aşağıdaki gibi olacaklar:

– Fatma

– 50m2

– Mücadele Çıkmaz

– 9 Kez Leyla

– Azizler

– Bir Denizaltı Hikayesi

– Karın

– Pera Palas'ta Gece Yarısı

– Kuş Uçuşu

– Erşan Kuneri

– Hiç Ateşböceği Gördünüz mü?

– 96 Makaleler

– Beni de Sevin

Fatma (dizi):Özer Feyzioğlu'nun yönetmenliğini yaptığı, koltuğuna oturduğu psikolojik drama dizisi Özgür Önürme'nin yapımı. Mini dizi olarak düzenlenen Fatma, temizlikçi bir kadının nasıl katile dönüştüğünü anlatacak. Fatma'nın başrollerini Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürkrol üstlenecek. Söylendiği kadarıyla Fatma 2021'de çıkacak.

50m2 (dizi):BKM'nin yapımcılığını üstlendiği, senaristler Burak Aksak ve Selçuk Aydemir'in yönettiği dizide Engin Öztürkyer başrolü üstleniyor. Dizi 27 Ocak 2021'de Netflix'te yayınlanacak.

Mücadele Çıkmaz (film):Çağatay Ulusoy'un Emir Ali Doğrul ile başrolünü paylaştığı film OGM Pictures tarafından hayata geçirilirken, yönetmen koltuğunda Can Ulkay otururken, senaryosu Ercan Mehmet Erdem'e ait. . Mücadele Çıkmazı, 15 Mart 2021'de Netflix'te seyirci karşısına çıkacak.

9 Kez Leyla (film):9 Kez Leyla, Ezel Akay imzalı özgün bir Netflix filmi olurken, başrolleri başarılı ve ödüllü oyuncu Haluk Bilginer üstleniyor. Usta isimlerden Demet Akbağ size eşlik ediyor. Diğer oyuncular Elçin Sangu, Fırat Tanis ve Alican Yücesoy. 9 Kez Leyla 4 Aralık'ta izleyicilerle buluşacak

Erşan Kuneri (dizi):Cmylmz Fikirsanat, Cem Yılmaz'ın hem senarist hem de yönetmenliğini yaptığı ve tahmin edebileceğiniz gibi sitcom dizisinin yapımcısı.

Bunlara da Göz Atın

S21 Ultra ile gelen S Pen desteği ve yeni kalem

Ambalajsız 2021 olayını düzenledi. Yeni akıllı telefon, kulaklık ve takip cihazını burada tanıtan Samsung, yeni S Pen Pro modelini de duyurdu. Yeni kalem hakkında bildiklerimiz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir