Gears POP! oyunu kapanıyor

Funko Pop! Gears Pop! mobil oyun uzun sürmedi. Firma üretimin fişini çekiyor.

Gears POP! Oyun, Clash of Clans tarzında bir hayatta kalma oyunudur. Elinizdeki karakterleri enerji çubuğuna göre sürüyorsunuz ve önce rakibi yenmeye çalışıyorsunuz. Oyunun farkı kalkan sistemidir.

Ünitelerinizi oyunda belirli bir alana yerleştirebilirsiniz. Bu alan ne kadar kısa olursa, kazanma şansınız o kadar düşük olur. Bu nedenle siperde yatarak alanı genişleten birimler kullanmanız gerekir. Böylece, karşı tabana kadar yerleştirilebilirsiniz. PvP'ye ek olarak, oyunda patronlara karşı da takım kurabilirsiniz.

5 milyona yakın indirilen ve olumlu yorumlar alan Gears POP! Ne yazık ki Microsoft'u tatmin edemedi. Xbox Series X ve S konsolları da önemli bir kaynağa ihtiyaç duyduğunda, şirket oyunun fişini çekmeye karar verdi.

Gears POP! Oyun 26 Nisan 2021 itibariyle iptal edilecektir. Oyunu bu tarihe kadar indirip oynayabileceksiniz. Ancak oyun içi satın alımlar kapatıldı. 30 Temmuz – 28 Ekim arasında yapılan satın alımlar da iade edilecektir. Oyunu henüz denememiş olanlar, artan turnuva ödülleri ve efsanevi eşyalarla kısa bir fırsata sahip olacaklar.

Gears POP!

Microsoft Corporation

Strateji Oyunları
Bedava
Cihaza bağlıdır

Gears POP!

Microsoft Corporation

Oyunlar
Bedava
236 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir