Furkan 10 bin liralık drone’u kırdı! – Neler oldu?

SDN ofis içi videolarımıza farklı bir video ile devam etmek isterken, talihsiz bir kaza ile videonun seyri tamamen değişti. Furkan ofisteki en pahalı insansız hava aracını kırdı ve Drone World drone tamiri için yola çıktı. İşte başımıza gelen olaylar! İPhone 12 serisi 13 dakikada!
Furkan en pahalı drone'u nasıl kırdı?
seferci.com ofisi olarak farklı videolarla karşımıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videoda Furkan'ın drone'u kırmasına ve bu drone'u Drone World'de nasıl düzelttiğimize odaklanıyoruz. Dilerseniz kelimeyi daha fazla uzatmayalım ve videomuzla sizi baş başa bırakalım.


Drone World'ün drone onarım macerası nasıldı?
Tüm maç Furkan Karaca ve Hakkı Alkan'ın karşılıklı bahis yapmasının ardından başladı. Furkan, Drone'u merdivenden hızla indirirken talihsiz bir şekilde drone'u kırdı. Drone kırıldıktan sonra drone'umuzu Drone World'e götürdük ve orada tamir ettirdik. Başımıza gelenler tam bir talihsizlikti, ancak drone'umuzu çabucak tamir ettirmeyi başardık. Başınıza böyle talihsiz bir olay gelirse buraya tıklayarak Drone World'e ulaşabilir ve diğer linklerin açıklamalar bölümünden gerekli bağlantılara ulaşabilirsiniz.

Videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın. İyi vakit geçir!

Bunlara da Göz Atın

Qualcomm Nuvia’yı satın aldı

Akıllı telefonlar sayesinde adını çok duyduğumuz mobil işlemci Qualcomm, kullanıcılarına iyi bir hizmet verebilmek için CPU master Nuvia'yı 1,4 milyar dolara satın aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir