Eylül Ayı Boyunca Sürecek Olan Free Fire x La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor!

Garena Free Fire, 111 Dots Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından Android ve iOS için yayınlanan bir battle royale oyunudur. 2019 yılında dünyanın en çok indirilen mobil oyunu Garena Free Fire, 2019 yılında da Google Play Store tarafından “ En İyi Pops Oyunu ” olarak piyasaya sürüldü. & ouml; d & uuml; l & uuml; n & uuml; aldı. Türkiye için uzun soluklu yatırım planları olan ortağımız, görkemli bir camla küresel fırtınalar alıyor ve Türk oyuncuları selamlıyor. Netflix’ten hepimizin çok iyi tanıdığı La Casa De Papel’in iç mekanı Garena, Free Fire’da yerini alıyor. Dizinin heyecanına gelin şimdi de Garena Free Fire’da birlikte yaşayalım.

Hala oyunu indirmediyseniz, haberlerimizi okurken aşağıdaki bağlantılardan oyunu telefonunuza indirmeye başlayabilirsiniz;

Garena Free Fire IOS İndirme Bağlantısı
Garena Free Fire Android İndirme Bağlantısı

& nbsp;

Bermuda Planı nihayet geldi. La Casa De Papel ve Free Fire arasındaki özel ortaklık şimdi yayında ve oyuncularını bekliyor.

Serbest Ateşe Girdiğinizde Bermuda Planınızı Açmaya Başlayın

Oyuncular Profes’in yeni özelliklerini oyuna girer girmez oynarlar. Plan hakkında bilgilendirilecekler. Oyun lobisinden uçmaya ve havalandırmaya kadar La Casa De Papel teması Free Fire’ın her bölümünde mevcuttur.

& nbsp;

Tamamen yeni olan La Casa De Papel, oyun içi aktiviteler içeren Bermuda Planı’dır. 13 Eylül’de başlayan Coinage etkinliğine katılın ve 6 Eylül’de sınırlı sayıda olacak. Oyuncular ayrıca etkinlik sırasında özel eşyalar kazanabilecekler. Yeni bir Coinage Etkinliğine katılabilecekler. Daha fazla büyüklük kazanmak için baskı hızı arttırılmalıdır. Farklı şekillerde artırılabilir:(1) şöhret etkinliği zorluklarını tamamlamak, (2) arkadaşlara yardım etmek ve (3) oyun içinde bulunabilecek Yazıcı Yakıt Jetonları eklemek. Yazıcı buna ne kadar hızlı alışırsa, o kadar çok para basar! Acaba oyuncular 22 Eylül’de etkinlikler sona ermeden önce 1.000.000 $ ‘lık baskıyı tamamlayabilecekler mi?

Özel La Casa De Papel x Free Fire koleksiyonu ile karakterinizi silmeye başlayın

Oyuncular artık karakterlerini kaldırıyor; Koleksiyon, oynamak için bir dizi La Casa De Papel x Free Fire eşyasına sahip olma şansına sahip olacak.

Koleksiyonda, Netflix serisinde de yer alan kırmızı bir tulum ve Free Fire ve La Casa De Papel’in ortaklığından ilham alan iki yeni kostüm yer alıyor. i & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bermuda Sokak Planı maliyetlendirmesi

Merakla beklenen yeni oyun modu La Casa de Papel, 20 Eylül’den itibaren oyunculara sunulacak.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Tamamen yeni La Casa De Papel oyun modu Sınırlı sayıda üretilen La Casa De Papel oyun modunda, dört oyuncudan oluşan iki takım, kazanmaya hazırlanan belirli sayıda oyuncuyla kafa kafaya yarışıyor. büyük miktarlarda para basmaya alışır. Oyuncular, harita boyunca dağılmış olan Madeni Para Makineleri’ne sahip olduklarında ve pratik yaptıklarında para toplamaya başlarlar. Bir madeni para baskısı buna alışırken, oyuncular kendilerini tüm parayı alabilecek rakip takımdan koruyabilecek bir konumdadır. olurlar. Kazanmak için belirtilen miktarda para basan ilk takım veya sayı dolana kadar en çok para basan takım oyunu kazanır.

Bermuda Planı etkinlik sayfasında, profesörlerin talimatlarına dikkat edin

Oyuncular, etkinlikle İlgili tüm ayrıntılar Facebook sayfasında veya etkinliğe uyarlanmış Bermuda Planı web sayfasında bulunabilir. Etkinlik sayfasından toplam & uuml; ccedil; Ayrıca Profesör & ouml; r & rsquo; & uuml; n Free Fire karakterlerini işe aldı ve en büyük soygunu planladı.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ve & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bermuda Planı etkinlik sayfası

Oyuncular ayrıca kendi maceralarına tanık olabilecekleri ve farklı sonlara ulaşabilecekleri etkileşimli bir videoya katılabilirler. Oyuncular, bu videonun sonucunu paylaşarak özel bir oyun içi sürüm de alabilir.

Bunlara da Göz Atın

Cyberpunk 2077’nin PS4 ve Xbox’taki iadeleri başladı; CD Projekt özür diliyor

Bir Reddit kullanıcısı dün akşam onu keşfettikten sonra, CD Projekt Red, oyunun konsol tarafı geri dönüşlerini resmi olarak başlattı. Ayrıca gelecekteki yamalar için tarihler verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir