Ermenilerden Elon Musk’a Türksat 5A mesajı!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu SpaceX şirketinin e-posta kutusu Ermenilerden gelen mesajlarla doluydu. Ortaya çıkan bilgilere göre Ermeniler SpaceX'in Türksat 5A uydusunu uzaya göndermemesini istiyor.
ABD Başkanı Trump'ın web sitesi hacklendi!
Ermenilerden Elon Musk'a Türksat 5A mesajı!
Türksat 5A uydumuz Ermenileri bloke etme girişimi ile karşı karşıyadır. Azerbaycan'ı boydan boya uzatacak olan yeni uydumuzun Türkiye'nin Ortadoğu'da yayınlanması, Ermenistan'ın mağlup olmasına bir sebep veriyor.

Bu durum o kadar ciddi ki, SpaceX Türksat e-postasının çözümlenemeyen beklentisi nedeniyle 5 numaralı uyduyu bombardımana tuttu. Azerbaycan askerlerinin işgali altındaki Çaresiz Ermeniler Dağlık Karabağ'da eşi benzeri görülmemiş başarılar karşısında, e-posta kampanyası ile SpaceX ile Türkiye arasındaki sözleşmeyi iptal edebileceklerini düşünüyorlar.

Gönderilen mesajların içeriği bilinmemekle birlikte, posta listesinde görülen sorunlar ortaya çıksa bile oldukça saçma görünüyor. "Ya Elon bir Ermeni olsaydı?" ya Elon Ermeni olsaydı? Başlığıyla birlikte gönderilen postanın ilk cümlesinin bir kısmı da görüntülenir.

Bunlara da Göz Atın

Fatih Sondaj Gemisi’nden beklenen haber geldi

Fatih Sondaj Gemisinin Sakarya Gaz Sahası İlk Derin Deniz Tespit Kuyusu Türkali-1'de yürüttüğü çalışmaların başarıyla tamamlandığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir