Epic Games, Yılbaşı Tatili İndirimi İle Birlikte Sınırsız 60 TL’lik Kuponlarını Geri Getirdi

Epic Games'in 2020 Yılbaşı İndirimi adlı Yeni Yıl indirimleri artık mağazada mevcut. Ayrıca Epic Games'in 60 TL'lik indirim kuponları da geri döndü.

Son yılların en rekabetçi oyun platformlarından biri Epic Games Store oldu. Ayrıca her hafta yeni bir oyunun ücretsiz olduğu platformda 17 Aralık'tan itibaren her gün yeni bir ücretsiz oyun verileceğini duyurduk.

Ücretsiz oyunlara ek olarak, Epic mağazasındaki birçok oyun da% 80'e varan indirimler sunuyor. Bu indirimlerin yanı sıra mağazanın ünlü indirim kuponları da bir kez daha geri dönüyor.

Girdiğiniz anda 60 TL kupon

Sitede Epic Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ altta bulunan bir buton yardımı ile hiçbir alışveriş yapmadan da 60 TL indirim kuponuna sahip olabilirsiniz. Sonrasında satın alınan her oyunda ve belirli bir miktarın üzerinde yeni bir kupon kazanılır. Epic Games ayrıca satışta olan oyunları, belirli bir fiyatın altındaki oyunları ve diğer içerikleri daha kolay bulmak için ana sayfayı ve aramaları düzenlemiş görünüyor. Böylece ziyaretçiler aradıklarını daha kolay bulabilirler.

Bunlara da Göz Atın

Epic Games fiyatı 18 TL olan Solitairica’yı ücretsiz yaptı

Epic Games 29 Aralık ücretsiz oyunu duyuruldu. 15 Aralık itibariyle 15 gün boyunca ücretsiz oyun kampanyası başlatan oyun platformu, Stranded Deep'i ücretsiz yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir