Epic Games, Fiyatı 31 TL Olan Metro: 2033 Redux’ı Ücretsiz Yaptı

17 Aralık itibarıyla her gün bir ücretsiz oyun vererek oyunculara toplamda 15 ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games'in mevcut oyunu duyuruldu. Dijital oyun mağazası, daha önce bugün ücretsiz olarak verdiği Metro: 2033 Redux'u sunuyor.

Yılbaşına kadar her gün 1 oyun olmak üzere toplam 15 ücretsiz oyun dağıtan Epic Games Store bugün biliniyor:Metro:2033 Redux. 4A Games tarafından geliştirilen Metro:2033 Redux, 2014 yılında Deep Silver tarafından yayınlandı.

Hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan bu FPS (First Person Shooter) oyunu PC'nin yanı sıra PlayStation 4, Xbox One ve Switch konsolları içindir. Metro:2033 Redux nasıl bir oyun?

Daha önce Epic Games tarafından ücretsiz verilen oyun 2014 yılında yayınlandı ve büyük beğeni topladı. Felaket sonrası harap olmuş bir dünyada hayatta kalmaya çalışan insanları konu alan oyun, Epic Games Store mağaza sayfasında şu şekilde anlatılıyor:

"2013'te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünyanın yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet gibi bir olayla yaşandı. Hayatta kalan bir avuç insan Moskova'nın yeraltının derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi. "

" Yıl 2033. Bütün bir nesil yeraltında doğdu ve büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirler her ikisi de hayatta kalmak için mücadele ediyor. Yangından önceki son günlerde doğmuş ama yeraltında büyüyen Artyom'sun. Şehir sınırlarında, insanlığı yakın bir tehdide karşı uyarmak için son çare olarak Metro sisteminin kalbine kaçınılmaz bir olay konur. Gitmeyi gerektirir. "

" Yolculuğunuz sizi metronun altındaki unutulmuş mezarlardan çıkarır, Eylemleriniz sizi yukarıda kaderini belirleyeceği ıssız ve tıknaz topraklara götürür. "

" Ya gerçek tehdit içerdeyse? "

Metro:2033 Redux sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim sistemi:Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8 (yalnızca 64 bit) İşlemci:Çift çekirdekli 2.2 GHz CPU RAM:2 GB Video kartı:DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu ekran kartları DirectX:Sürüm 10 Depolama:10 GB

Önerilen:

İşletim sistemi:Windows 7 veya Windows 8 (yalnızca 64 bit) İşlemci:Herhangi bir dört çekirdekli işlemci veya 3.0 GHz çift çekirdekli işlemci RAM:4 GB Video kartı:DirectX 11 uyumlu grafikler DirectX:Sürüm 11 Depolama:10 GB

Metro:2033 Redux kitaplığınıza nasıl eklenir? Oyuna tam olarak sahip olmak için tek yapmanız gereken bir Epic Games Store hesabına sahip olmak. Hesabınızı çok kısa bir sürede ücretsiz açtıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek Metro:2033 Redux'u kitaplığınıza ekleyebilirsiniz:

Epic Games Store'u açın ve hesabınızla giriş yapın. Oyun sayfasına gelin, sağdaki yüksek seçeneğe tıklayın. İyi oyunlar

Epic Games Store'un yeni yıla kadar ücretsiz vereceği oyunlardan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bunlara da Göz Atın

Epic Games fiyatı 18 TL olan Solitairica’yı ücretsiz yaptı

Epic Games 29 Aralık ücretsiz oyunu duyuruldu. 15 Aralık itibariyle 15 gün boyunca ücretsiz oyun kampanyası başlatan oyun platformu, Stranded Deep'i ücretsiz yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir