Duygu Delen Olayında Bilirkişi Raporu Mahkemeye Sunuldu: ‘Bilinci Pencereden Düşerken Kapalıydı’

Duygu Delen'in vücudunda meydana gelen ekimozlarla ilgili olarak, "Işın şeklindeki ekimozlar olay yerindeki genç odasının zeminine kemerle vurulması veya başka bir sertlikle dövülmesi sonucu oluşmuş olabilir. Olay yerinde tespit edilemeyen kör, silindirik veya köşeli çubuk benzeri cisimler olabilir. Mümkün olabilir ancak düz bir beton zemine yüksekten düşme sonucu adli tıp beklenmez. “Bulgular şüpheli tarafından mağdurun dışarı atılma olasılığını güçlendiren bulgulardır” şeklinde ifade edilmiştir.

2. Sağ dirseğin dış yüzü V tipi ekimoz ve ardından Mehmet Kaplan, ifadesinde, Duygu Delen ile aralarındaki kavgadan dolayı kavga ettiğini, sakinleşip su içmek için mutfağa döndüğünde bir patlama sesi duyduğunu anlatıyor. Ve Duygu Delen'i yerde yatarken gördüm Balkondan baktığında r. . Ancak Prof.Dr.Hakan Kar, Duygu Delen'in vücudunda tespit edilen ekimozlara dikkat çekti.

3. Sol bacağın tüm alt yüzünde ışın tipi ekimoz.

1. Sağ üst kolda ışın tipi ekimolar görünüm.
Hakan Kar'ın hazırladığı bilirkişi raporunda, düşme anına ait görüntülerin incelenmesi ve tanık ifadelerinin değerlendirilmesi sonucunda Duygu Delen'in "bilinçsiz" olduğu belirtildi.

Bunlara da Göz Atın

Küçük Çocuğa İğrenç Şantaj! Uyuşturucuya Alıştırıp Tecavüz Ettiği Ortaya Çıktı

Sabah gazetesinden Emir Somer'in haberine göre olay, 12 Ocak Salı günü İstanbul'un Kağıthane ilçesine bağlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir