Demon’s Souls’un Ölümcül Atmosferini Gösteren Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

PlayStation 5'in lansman oyunlarından biri olacak Demon's Souls'un yeni oynanış videosu yayınlandı. Video, oyunun ölümcül atmosferini ve etkileyici grafiklerini ortaya koyuyor.

Sony'nin üçüncü taraf oyun stüdyolarının yaratıcı direktörü Gavin Moore, PlayStation Blog'a yeni bir gönderi yazdı ve PlayStation 5'e özel Demon's Souls oyunu için yeni bir oynanış videosu paylaştı.

Moore, Stonefang'ın çorak topraklarında gezinmekten bahseden yeni oynanış videosunda Demon's Souls'un beş ayrı krallığından biridir; Örs ve çekiç sesi, lanet olası madencilerin ejderha kemiklerini kazdığı devasa lav mağaralarında asla bitmez.

Moore'a göre, önceki oyun videosu oyunun sadece kılıç ve kalkanla oynanabilen bir bölümünü gösterirken, yeni video Stonefang'ın ölümcül atmosferini içeriyor ve burada sadece Düşman yaratıklar değil, oyunun kendi dünyası bile düşman olacak oyuncuların. Yapılan açıklamaya göre Stonefang'da oyuncular ortama uyum sağlamak zorunda kalacak ve düşmana ne zaman yakından ve uzaktan saldıracakları konusunda doğru kararı vermek zorunda kalacak. Oyuncular doğru kararı verseler bile becerilerin bir sınırı olacağından, doğru ekipmana sahip olmak da zafer için kritik öneme sahip olacaktır.

Stonefang ayrıca Zırhlı Örümcekler ve Alev Kurtları'nı geri getirecek. Eski Demon's Souls oyuncularının anılarını canlandıracak bu savaşlarda kıvılcımlar ve affetmeyen alevler her yerde olacak. Gavin Moore, Demon's Souls'un oyuncuların hayal ettiği atmosferi ve oynanışı sunacağından emin. Bunun ne kadar gerçek olduğunu 12 Kasım'da görme şansımız olacak.

Demon's Souls oynanış videosu

Bunlara da Göz Atın

MSI yüksek hızlı SSD’lerini duyurdu

Tayvan merkezli bir elektronik şirketi olan MSI, yüksek hızlı SSD'lerini CES 2021'de duyurdu. Şirketin, PC donanımından oyun dizüstü bilgisayarlarına kadar bir üretim yelpazesi var ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir