Crysis Remastered’ın “Crysis açar mı? ” grafik ayarı, 4K’da RTX 3080’e resmen kök söktürdü

Pop & uuml; YouTube kanalı LinusTech test masasında, oyun Linus ’77 tarafından oynandı. LG CX Oled TV, Intel i9 10900k işlemci ve 32 GB bellek kullanılarak test edilmiştir. Ancak bu çok uzun sürmeyebilir. Çünkü Crytek, DLSS 2.0 desteğinin yaklaşan bir güncelleme ile oyuna ekleneceğini duyurdu. Belki RTX 3080 bunun kadar iyi performans gösterir. Güncelleme gelene kadar yarışmanın galibi Crysis Remastered’e benziyor.

Linus tarafından aşağıdaki videoyu görüntüleyebilirsiniz

Resmi olarak 17 Eylül’de piyasaya sürüldü ve şu anda gizlenmiş GPU’nun en hızlı türü. RTX 3080, 18 Eylül’de piyasaya sürülen Crysis Remastered ile test edildi.

Baskın geliştirici Crytek tarafından paylaşıldı ve zamanla “Crysis a mı?” rdquo; Formda kullanılan ifadenin grafik ayarı olarak sunulduğu oyun 4K boyutunda bir RTX 3080’dir. Grafik ortamında eğittiği oyun, RTX 3080 kart ile 25 ile 32 fps arasında kare / saniye hızlarına ulaşmayı başardı. Oyunun genellikle oynanabilir olmaktan uzak olduğu bu ayar, daha sonra daha akıcı bir oyun deneyimine dönüştürülür. Linus’un kalite ayarlarının belirlenmediği ikinci aşamada RTX 3080, 41 ile 70 fps arasındaki değerlere ulaştı. Bu açıdan Crysis Remastered, RTX 3080’in ultra ayarlarda 4k / 60 fps sabit performans göstermesini engelleyen ilk oyundu.

Bunlara da Göz Atın

Panasonic HDMI 2.1 yongası siyah ekrana neden oluyor

Amper tabanlı Nvidia GeForce grafik kartları ve Xbox Series X konsolu; Panasonic HDM 2.1 çiplerine 4K / 120 Hz HDR veya 8K / 60 Hz HDR olarak bağlanmaya çalışırken siyah ekran beliriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir