Bu Sefer Starlink Değil: Adıyaman’da UFO Olduğu Düşünülen ve Renk Değiştiren Bir Cisim Görüldü

Adıyaman'daki vatandaşlar bugün çok ilginç bir olay yaşadı. Gökyüzüne bakan vatandaşlar, rengini değiştirdiği söylenen bir nesneyle karşılaştı. Vatandaşlar Adıyaman'daki nesneyi görmek için balkonlara gitti.

Geçtiğimiz aylarda insanların havada gördüğü ve görüntülerini paylaştığı UFO'lardan habersiz değildik. Aslında bu aylar önceki dönemlere göre daha hareketliydi. Öyle ki Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı daha önce internette yayılan bazı UFO görüntülerini resmen yayınlamıştı.

Dilimizde 'tanımlanamayan uçan cisim' olarak tercüme edilen UFO'lar da zaman zaman ülkemizde görüldü. UFO'ların ülkemizdeki son durağı Adıyaman oldu. Adıyaman şehir merkezinde oturan vatandaşlar, gökyüzünde çıplak gözle görülebilen renkli ve ışıltılı bir nesne gördü. Adıyamanlıların da fotoğrafını çektiği kimliği belirsiz nesne, etrafına parlak bir ışık saçıyordu. Renk değiştirdiği iddia edilen UFO, il vatandaşlarının heyecanlanmasına neden oldu. Vatandaşlar nesneyi görmek için balkona çıkmaya başladı. İHA'nın haberine göre henüz bilinmeyen bu garip nesne zaman zaman belli bir alanda sabit kalmış ve zaman zaman hareket etmişti. Adıyaman'da görülen bu gizemli nesne hakkında şu anda bir açıklama yok. Yakın gelecekte konu ile ilgili bir açıklama yapılıp yapılmayacağı şu an için net değil.

Bunlara da Göz Atın

Gerçekleştiğine İnanmakta Zorlanacağınız, Çemberlerin Oluşturduğu Optik İllüzyon

Sosyal medyada dolaşırken sıklıkla karşılaştığımız optik illüzyonlara yeni bir optik illüzyon eklendi. Bu örnekte, sabit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir