Aytemiz’den indirimli yakıt alışverişi imkanı sunan temassız ödeme sistemi: Vaay

Dijitalleşme adımlarını sürdüren Aytemiz Petrol, bireysel akaryakıt müşterilerine sunduğu Vaay adlı yeni elektronik ödeme sistemini hayata geçirdi.

Müşterilerin araçtan inmeden temassız ve dijital akaryakıt alımları yapabildikleri Vaay uygulaması ile online fiş / fatura oluşturulur, filo araçlarının avantajları ilk defa olur. teklif edildi. Bireysel araç sahipleri, sistemin bir parçası olarak yüzde 5'e varan indirimli yakıt satın alabilecekler.

Aytemiz yeni ödeme sistemi genelinde Wow Türkiye mobil uygulamasına entegre olarak tüm Aytemiz istasyonlarında mevcut olacak ve tüm kredi kartları kullanılabilecek. 20 milyona yakın birey

Vay uygulama araçları "Vaay sistemi ile tüm sürücüler, akaryakıt alımlarının geçmişini takip edebilecek, aylık akaryakıt alım kotalarını belirleyebilecek, tüm işlemlerini telefonlarından yapabilecek ve kendilerine sağlanan 365 gün indirimden yararlanabilecek. " Vaay uygulamasının pratik bir şekilde kullanılabileceğini ifade eden Erol Varlık konu ile ilgili açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

"Aracını terk etmeden ve kimseyle iletişime geçmeden akaryakıt satın almak isteyen bir tüketici için Aytemiz uygulaması ile oluşturulacak kodu istasyonlarımızdaki satış elemanına göstermesi yeterli olacaktır. Akaryakıt faturası da kendisine teslim edilecektir. Araç tanıma sisteminde olduğu gibi dijital ortamda da sektörümüzde ve özellikle pandemi döneminde tüketicilerin hayatını kolaylaştıran bu kadar yüksek bir teknolojinin kullanılmasının çok önemli bir adım olduğunu düşünüyoruz.İşimize tutunmalıyız. birlik, işbirliği ve çalışkanlık. O dönemlerde yapılan yenilikçi ve yaratıcı çalışmaların başarılı olacağına inancımız tam. "

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir