Atari, kripto parasını piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

1972 yılında kurulan Atari, video oyunları sektörüne en çok dahil olan şirketlerden biridir. Atari 2600 ile birçok eve giren firma büyük başarılara imza attı. Bu konsol ile 1000'den fazla oyunu tüketicilere sundu. Atari konsollarında üretilen birçok oyun farklı geliştiricilere aittir.
Galatasaray kripto para birimi GAL yüzleri güldürdü
Atari bu ayın sonunda kendi kripto para birimini piyasaya sürecek
Atari Token, 29 Ekim'den itibaren Bitcoin.com'da satışa sunulacak. Her Atari Token 25 Cent olarak fiyatlandırılacak ve başlangıçta yatırımcılara 1 Milyon $ 'lık sabit bir jeton limiti sunulacak. Atari, "Amacımız, video oyun endüstrisi için olabildiğince çok platform ve kullanıcı tarafından kullanılabilecek bir jeton oluşturmaktır. Akıllı platformlar, oyunlar ve kumarhane oyunları ağlarından başlayarak sürekli olarak kullanım senaryoları geliştiriyoruz," dedi.

Atari, geçtiğimiz ayın sonunda yeni PC / Konsol hibrit cihazının ilk versiyonu olan Atari VCS'nin çok yakında geliştiricilere gönderileceğini belirtti. Şirket ayrıca bu hibrit cihazı kendi web sitesi üzerinden 389,99 $ fiyat etiketi ile satıyor.

Microsoft ve Sony gibi rakipleri bulunan Atari, bu tür bir hibrit cihazla iki dev şirkete karşı mücadele edecek ancak Atari, bu konsol ile farklı bir hedef kitleye hitap etmeyi hedefliyor.

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Fatih Sondaj Gemisi’nden beklenen haber geldi

Fatih Sondaj Gemisinin Sakarya Gaz Sahası İlk Derin Deniz Tespit Kuyusu Türkali-1'de yürüttüğü çalışmaların başarıyla tamamlandığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir