Apple’dan iPhone 12 ve MagSafe için kritik uyarı!

Apple'ın ürettiği MagSafe adlı güç adaptörü dikkatleri üzerine çekti. İPhone 12 için hazırlanan kasalarla uyumlu çalışacak şekilde tasarlanan bu aksesuarın manyetik bir yapıya sahip olduğu söylendi.

İPhone 12 ve iPhone 12 Pro kullanıcılarına eşlik ettiği söylenen bu kılıflar 6 Kasım 2020'ye kadar çıkmayacak. MagSafe ile bir vaka yaşayan biri, MagSafe'in hem deri ürünler hem de silikon kılıflar için uygun olmadığını iddia etti.
MagSafe kablosuz şarj aksesuarı tanıtıldı! İşte özellikler
Apple, MagSafe adlı güç adaptörünü uyarıyor:Trace tehlike! Bu bağlamda, diğer hammaddelerden (özellikle deriden) yapılmış kasalar da MagSafe tarafından zarar görebilir. Apple, kullanıcılara MagSafe ile iPhone 12 arasında bulunmaması gerektiğini söyledi. 44 yıldır faaliyet gösteren bu şirkete göre kredi kartı, güvenlik rozeti, pasaport, anahtarlık gibi eşyalar bu iki cihazla temas etmemelidir. her şekilde. 80) yaşayabileceğini ifade etti. Bir kullanıcı iPhone'u hem kablolu şarj hem de MagSafe ile şarj etmeye çalışırsa, MagSafe aniden devre dışı bırakılır.

Kablosuz şarj imkanı sağlayan bu aksesuarı düşük nem ve tüy bırakmayan bir bezle temizlemelisiniz. MagSafe'i temizlemek için pencere temizleme spreyleri, kimyasal çözücüler, amonyak solüsyonları ve hidrojen peroksit içeren diğer temizleyicileri kullanmamalısınız.

Bu konuda Apple tarafından yayınlanan ilgili makaleye erişmek için "burayı" tıklayabilirsiniz. İPhone 12 ailesi ve MagSafe hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Fatih Sondaj Gemisi’nden beklenen haber geldi

Fatih Sondaj Gemisinin Sakarya Gaz Sahası İlk Derin Deniz Tespit Kuyusu Türkali-1'de yürüttüğü çalışmaların başarıyla tamamlandığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir