Amazon Prime Türkiye’de! İşte üyelik ücreti

2018 yılının sonunda Türkiye pazarına giriş, faaliyetlerine devam ettiği için çevrimiçi mağaza Amazon’un gülüşü ile karşı karşıya. Ülkemiz için daha iyi haberler geldi:Türkiye’de Amazon Prime pazarına giriş yaptı.

Artık ülkemiz kullanıcıları Prime video hizmeti üzerinden dizi ve film gibi içeriklere erişerek, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve çeşitli avantajlar elde edilmesini sağlayabilirler. Kullanıcılar, Prime üyeliğinin avantajlarından yararlanmakta, ücretsiz ve hızlı kargo hizmetlerinden yararlanmaktadır. Bazı ürünlerin fiyatı uygun olacak.
Türkiye Amazon Prime! Bu üyelik ücreti
Türkiye Amazon Prime üyeliğinin maliyeti nedir?
Amazon Prime & # 039; Aylık ücret olarak 7,90 olarak belirlenmiş olsa da, kullanıcılara 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunulmaktadır. 30 gün sonunda hizmeti kullanmaya devam etmek isteyenler ise aylık 7,90 TL ödemek zorunda kalacak.

İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Prime’ın geçerli olduğu Yalova, Düzce ve Afyon’da kargo ücretsizdir. Ertesi gün teslimat avantajı sunarken, İstanbul, Bursa ve Kocaeli & # 039; Ayrıca bazı bölgelerde aynı gün ücretsiz teslimat var.
Amazon Prime Gaming Türkiye & # 039; de!
Amazon & # 039; Ülkemizde sunulan bu abonelik sistemi ile sadece dijital hizmet olarak sunulan Prime Oyun hizmeti Prime Video değil Prime Gaming hizmeti de mevcuttur. Prime Gaming sayesinde her ay ücretsiz oyunlara sahip olabilir ve oyun içi ganimet kazanabilirsiniz.

En büyük avantajı ücretsiz yapılan oyunların ömür boyu sizinle kalmasıdır. Ek olarak, oyun için araçlar, karakterler, görünümler, geliştirmeler, yükseltmeler ve daha fazlasıyla seviye atlayabilirsiniz.

Prime Gaming için ek ödeme yoktur, 7,90 TL alacağınız aboneliğe dahildir.
Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır?
Burada Amazon’un Prime sayfasına giriş yapmanız ve 30 günlük ücretsiz deneme seçeneğini tıklamanız gerekir. Daha sonra oturum açmak ve yeni bir hesap oluşturmak için oturum açma sayfasına yönlendirileceksiniz.

Giriş yaptıktan sonra adımları takip ederek birkaç dakika içinde Amazon Prime üyeliği oluşturabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Qualcomm Nuvia’yı satın aldı

Akıllı telefonlar sayesinde adını çok duyduğumuz mobil işlemci Qualcomm, kullanıcılarına iyi bir hizmet verebilmek için CPU master Nuvia'yı 1,4 milyar dolara satın aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir