2022 BMW iNext fotoğrafları sızdırıldı

BMW, Vision iNext adlı konsept aracını 2018 yılında tanıttı. Şirket, 2021 yılında tanıtılacağı bilinen modeli test etmeye başladı. 2022 BMW iNext test fotoğrafları sızdırıldı.
Yeni BMW M3 görüntülendi! İşte özellikler
2022 BMW iNext fotoğrafları sızdırıldı
Crossover SUV olarak karşımıza çıkacak iNext modeli, X5 modeline benzerliği ile dikkat çekiyor. Şirket için kriter olarak adlandırılan iNext, kısa ve orta vadede diğer modellere eklenmesi beklenen birçok özelliği içerecek.

Yüzde 100 elektrikli model, otonom sürüş özelliğine sahip ilk BMW modeli olarak tarihe geçecek. Şirket, yeni modelin 3. seviye otonom sürüş ile geleceğini ancak seviye 4 otonom sürüş sistemlerinin hazır olmasına rağmen altyapı ve yasal düzenlemeler nedeniyle son kullanıcılara sunulmayacağını duyurdu. yeni teknolojileri son kullanıcıya açamaz. Bu sorunun birçok ülke için 10 yıl içerisinde çözülmesi bekleniyor.

BMW'nin CLAR modüler platformuna entegre beşinci nesil EV teknolojisi ile gelecek olan iNext, Dingolfing fabrikasında üretilecek. İNext modelinin iX veya iX5 model adı altında ve 650 km'den fazla bir menzile sahip olması bekleniyor.

Bunlara da Göz Atın

MSI yüksek hızlı SSD’lerini duyurdu

Tayvan merkezli bir elektronik şirketi olan MSI, yüksek hızlı SSD'lerini CES 2021'de duyurdu. Şirketin, PC donanımından oyun dizüstü bilgisayarlarına kadar bir üretim yelpazesi var ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir