2021 Model Windows 10 İçin Hoş Bir Tasarım Sunan Konsept (Video)

TheHacker34 adlı tasarımcı, Microsoft'un 2021'de Windows 10'da büyük değişiklikler yapmayı planladığını ortaya çıkardıktan sonra 2021 model Windows 10 için yeni bir konsept tasarım oluşturdu.

Dünyanın en büyük yazılım şirketi Microsoft, her yıl olduğu gibi bu yıl da Windows 10 için iki büyük güncelleme yayınladı, ancak bu güncellemeler işletim sisteminin görselliği ve kullanıcı deneyiminde büyük bir fark yaratmadı. Windows Central'ın verdiği bilgilere göre 2021'de farklı bir Windows 10 görmek oldukça olası. Windows Central'a göre Microsoft, projeyi Sun Valley olarak adlandırıyor ve önümüzdeki yılın sonbaharında piyasaya sürmeyi planlıyor. Proje kapsamında başlangıç menüsü, dosya gezgini, eylem merkezi, arayüz animasyonları ve daha birçok öğenin güncellenmesi, kullanıcı deneyimi ve görselliğin iyileştirilmesi bekleniyor.

Microsoft'un Windows 10 planlarının ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra TheHacker34, Fluent Design 4.0 ile piyasaya sürülecek. Güncellenmiş bir Windows 10'un nasıl görünebileceğine dair bir konsept tasarım videosu yayınladı. Söz konusu konsept, Windows 10 için güncellenmiş bir başlangıç menüsü, eylem merkezi, tema motoru ve daha fazlasını gösterir. TheHacker34, Windows 10'un neredeyse tüm görünür yönlerinde bir 'gelişme' ortaya koysa da, sunulan konsept Windows 10'dan tamamen bağımsızdır veya gerçek dışı bir tasarım sunduğunu söylemek zor. Özellikle geçmişi sevenler için, Windows 10 arayüzünü korurken, Windows'un farklı sürümlerini canlı tutan tema fikri, Windows XP veya Windows 7 klasiği hatırlatmayı başarıyor.

2021 model Windows 10'un nasıl olabileceğini gösteren konsept.

Bunlara da Göz Atın

Zoom, Tüm Platformlar İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınladı: İşte Yenilikler

Popüler video konferans uygulaması Zoom, tüm platformlar için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncellenen Zoom hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir